• baner1
  • baner2
  • baner3

Wszystkie auta wyposażone są w katalizatory. Dzięki temu, udaje się nieco chronić środowisko naturalne przed spalinami, i toksycznymi substancjami powstającymi w trakcie pracy silnika.


Zdarza się, że taki katalizator zostaje uszkodzony, o czym świadczy tak zwane dzwonienie nieopodal układu wydechowego. Jeżeli katalizator ulegnie uszkodzeniu, będzie konieczna jego wymiana. Auto bez katalizatora nie ma prawa się poruszać, głównie ze względu na to, że jest to prawnie zabronione – ochrona środowiska.

 

Gwarantujemy Tobie najwyższą jakość usług, dlatego możesz być pewien, że dokonamy regeneracji katalizatora, który uległ uszkodzeniu. Nie zawsze musisz kupować nową część- niezależnie od tego czy ma być oryginalna, czy ma to być jakiś zamiennik. Po wstępnych oględzinach będziemy w stanie zadecydować, czy będzie można poddać uszkodzony katalizator regeneracji.

 

Obsługujemy klientów między innymi z takich miejsc jak: Warszawa, Wawer, Michalin, Józefów, Otwock, Karczew, Góra Kalwaria, Garwolin, Lublin


 

Umów się na serwis

Zapraszamy do kontaktu z nami wcelu umówienia się na wizytę lub poradę dotyczącą uszkodzonego pojazdu

   

 szybki kontakt