• baner1
  • baner2
  • baner3

1.

Zabytkowe samochody nie są już przedmiotem koleżeńskich żartów. Częściej współcześni kolekcjonerzy mogą pochwalić się swoją kolekcją o znacznym kapitale. Ale zabytkowe auta z roku na rok przybierają na wartości, dlatego rynek kolekcjonerski wciąż rośnie. Więcej przeczytasz w artykule:

https://www.motofakty.pl/artykul/samochod-zabytkowy-w-polsce-przybywa-ich-wlascicieli.html?utm_source=motofakty.pl&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

 

2.

Ekologia ponad wszystko? Okazuje się, że nawet Poczta Polska stawia na elektromobilność. Właśnie dokonano przetargu na najem samochodów o większej ładowności, który posłuży Poczcie Polskiej w rozwożeniu przesyłek. Jest to nowatorski model Nissana. Jaki? Przekonajcie się sami:

https://www.motofakty.pl/artykul/poczta-polska-instytucja-stawia-na-auta-elektryczne-jaki-model-wybrala.html

 

3.

Najmniejszy, znaczy niewygodny? I tu można się pomylić! Najmniejszy z SUV-owych trojaczków Skody – Kamiq, przeszedł właśnie testy i mimo, że wydaje się być niezwykłym maluchem, jest bardzo wygodny i przestronny. A jak inne parametry? O tym wszystkim w artykule:

https://www.motofakty.pl/artykul/skoda-kamiq-test-najmniejszego-suv-a-skody-video.html

 

4.

Marzysz o elektrycznym aucie? Nowy Peugeot e-208 to nowość na rynku, którą już można rezerwować za jedyne 208 zł! Jaki jest jego rzeczywisty koszt i jakie niespodzianki przygotował producent dla pierwszych szczęśliwych nabywców?

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/mozna-juz-zarezerwowac-elektrycznego-peugeot-e-208-kaucja-calkiem-mala/vxy0nsb

 

5.

Lubisz prowokować i czuć się na drodze niczym James Bond? Adrenalina gwarantowana za sprawą nowego Astona Martina DBS Superleggera! Na pozór trochę przypominający czającą się spokojnie panterę. Jednak w rzeczywistości jest naprawdę zrywny i nieprzewidywalny. Jakie ma wnętrze i za ile można mieć to dzikie zwierzę?

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,25063547,aston-martin-dbs-superleggera-opinie-moto-pl-barbarzynca.html


 

Umów się na serwis

Zapraszamy do kontaktu z nami wcelu umówienia się na wizytę lub poradę dotyczącą uszkodzonego pojazdu

   

 szybki kontakt