• baner1
  • baner2
  • baner3

Nawet najbardziej skomplikowane naprawy to dla nas błahostka. Od lat cieszymy się zaufaniem klientów do naszej pracy. Wykonujemy wszelkie naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej i klimatyzacji, ale nasza firma to przede wszystkim specjaliści od świec żarowych.

 

Oprócz zwykłej wymiany zużytych czy przepalonych świec, pomagamy klientom w krytycznych sytuacjach. Nie każdy warsztat samochodowy potrafi usunąć urwane świece żarowe. Potrzebny jest do tego naprawdę specjalistyczny sprzęt. My podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanego działania.

 

Naszą specjalnością są bolączki wielu kierowców, którzy na własną rękę próbują wymienić zużyte świece przy pomocy nieodpowiednich narzędzi. My posiadamy wszystkie zaawansowane sprzęty i umiejętności, aby wyciągnąć urwane świece żarowe.

 

Na silnikach Diesla znamy się więc jak mało kto. Po co przepłacać i wyciągać świece na własną rękę? Usunięcie ukręconej świecy z głowicy to spory wydatek, dlatego zostaw to specjalistom. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje świece żarowe są w dobrym stanie, zapraszamy do nas na ich kontrolę i ewentualną (w pełni bezpieczną) wymianę!

 

Zaufaj nam, tak jak robią to nasi stali klienci.

 

co nas wyroznia


 

Umów się na serwis

Zapraszamy do kontaktu z nami wcelu umówienia się na wizytę lub poradę dotyczącą uszkodzonego pojazdu

   

 szybki kontakt